STCL

Vanessa Velasquez
District Judge, 183rd Judicial District
Vanessa Velasquez
District Judge, 183rd Judicial District
Debra Ibarra Mayfield
District Judge, 190th Judicial District
Debra Ibarra Mayfield
District Judge, 190th Judicial District
Melanie Flowers
For District Judge, 257th Judicial District
Melanie Flowers
For District Judge, 257th Judicial District
Tammy J. Thomas
For District Judge, 262nd Judicial District
Tammy J. Thomas
For District Judge, 262nd Judicial District
Michelle Fraga
For District Judge, 295th Judicial District
Michelle Fraga
For District Judge, 295th Judicial District
Sheri Y. Dean
Family District Judge, 309th Judicial District
Sheri Y. Dean
Family District Judge, 309th Judicial District
Lisa A. Millard
Family District Judge, 310th Judicial District
Lisa A. Millard
Family District Judge, 310th Judicial District
Erin Swanson
For Judge, County Civil Court-at-Law, Court No. 2
Erin Swanson
For Judge, County Civil Court-at-Law, Court No. 2
Linda Storey
Judge, County Civil Court-at-Law, Court No .3
Linda Storey
Judge, County Civil Court-at-Law, Court No .3
Sophia Mafrige
For Judge, County Civil Court-at-Law, Court No. 4
Sophia Mafrige
For Judge, County Civil Court-at-Law, Court No. 4
Natalie C. Fleming
Judge, County Criminal Court-at-Law No. 3
Natalie C. Fleming
Judge, County Criminal Court-at-Law No. 3
Pam Derbyshire
Judge, County Criminal Court-at-Law No.7
Pam Derbyshire
Judge, County Criminal Court-at-Law No.7
Jessica Padilla
For Judge, County Criminal Court-at-Law No.13
Jessica Padilla
For Judge, County Criminal Court-at-Law No.13
John Devine
Justice, Supreme Court, Place 4
John Devine
Justice, Supreme Court, Place 4
Jeff Williams
Justice of the Peace Pct. 5, Place 2
Jeff Williams
Justice of the Peace Pct. 5, Place 2
Ray Black
For Judge, County Probate Court-at-Law No. 2
Ray Black
For Judge, County Probate Court-at-Law No. 2
Roger Bridgwater
For Judge, County Criminal Court-at-Law No.15
Roger Bridgwater
For Judge, County Criminal Court-at-Law No.15
Dan Spjut
Judge, County Criminal Court-at-Law No.10
Dan Spjut
Judge, County Criminal Court-at-Law No.10
John Wakefield
For Judge, County Criminal Court-at-Law No.9
John Wakefield
For Judge, County Criminal Court-at-Law No.9
Michael “Mike” Schneider
Family District Judge, 315th Judicial District
Michael “Mike” Schneider
Family District Judge, 315th Judicial District
John F. Phillips
Family District Judge, 314th Judicial District
John F. Phillips
Family District Judge, 314th Judicial District
Glenn Devlin
Family District Judge, 313th Judicial District
Glenn Devlin
Family District Judge, 313th Judicial District
James Lombardino
Family District Judge, 308th Judicial District
James Lombardino
Family District Judge, 308th Judicial District
Brent Gamble
District Judge, 270th Judicial District
Brent Gamble
District Judge, 270th Judicial District
John Schmude
District Judge, 247th Judicial District
John Schmude
District Judge, 247th Judicial District
Charley Prine
District Judge, 246th Judicial District
Charley Prine
District Judge, 246th Judicial District
Roy L. Moore
District Judge, 245th Judicial District
Roy L. Moore
District Judge, 245th Judicial District
Clyde Leuchtag
For Judge, County Civil Court-at-Law, Court No. 1
Clyde Leuchtag
For Judge, County Civil Court-at-Law, Court No. 1
Brad Hart
District Judge, 230th Judicial District
Brad Hart
District Judge, 230th Judicial District
John Donovan
Justice, 14th Court of Appeals District, Place 8
John Donovan
Justice, 14th Court of Appeals District, Place 8
Houston, TX
Share This Tweet This